Punkt Sporny

nagłośnienie klubu
Poznań
2017

Punkt Sporny

Poznań

Punkt Sporny to lokal mieszczący się na Starym Rynku w Poznaniu, gdzie można zarówno pysznie zjeść jak i pobawić się przy świetnej muzyce czy zorganizować spotkanie biznesowe. Mieliśmy przyjemność wdrożyć w tym miejscu profesjonalne systemy nagłośnienia oraz oświetlenia.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy uniwersalny system nagłośnienia w całym lokalu, przeznaczony do odtwarzania spokojnej muzyki tła w części restauracyjnej, jednocześnie umożliwiający podział całego nagłośnienia na strefy, w zależności od wykorzystania lokalu.

Część klubowa to z kolei zupełnie inny rodzaj doznań. Tu postawiliśmy na moc dźwięku i efekty świetlne, aby każda z imprez miała swój niepowtarzalny charakter i klimat.

Aby móc w pełni oddać się zabawie w trakcie tańca przygotowaliśmy również autorskie oświetlenie klubowe w postaci ruchomych głów i reflektorów LED. Zaprogramowaliśmy również scenariusze oświetlenia, którymi można zarządzać z poziomu sterownika DMX uzyskując pożądane kolory oraz efekty świetlne.

Nie ma dobrej zabawy w klubie bez świetnie nagłośnionej muzyki. Za tę część doznań w klubie odpowiadają mocne kolumny, tzw. satelity oraz subwoofer POL-AUDIO, wnoszący do brzmienia muzyki mocny bass. DJ prowadzący imprezę ma również możliwość korzystania z dostarczonego przez nas profesjonalnego miksera Pioneer.

W efekcie przemyślanego projektu łączącego zarówno sferę muzyki jak oświetlenia, udało nam się stworzyć uniwersalny i spójny system audiowizualny, z którego właściciele Punktu Spornego mogą korzystać na wiele sposobów – zarówno przy organizacji występów na żywo, imprez klubowych czy przyjemnej muzyki tła, towarzyszącej pysznym daniom.

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105-Warszawa

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa