Wi-Taj

nagłośnienie restauracji
Warszawa
2019

Wi-Taj

Warszawa

Gorąco polecam współpracę z firmą SONITUM przy projektowaniu i instalacji systemu nagłośnienia w całym obiekcie gastronomicznym. […] Pracownicy byli zawsze dyspozycyjni i służyli profesjonalną pomocą przy różnych zagadnieniach. Gorąco polecam!

Właściciel
Klubokawiarnia Sp. z o.o.

„Gorąco polecam współpracę z firmą SONITUM przy projektowaniu i instalacji systemu nagłośnienia w całym obiekcie gastronomicznym. […] Pracownicy byli zawsze dyspozycyjni i służyli profesjonalną pomocą przy różnych zagadnieniach. Gorąco polecam!”

Właściciel
Klubokawiarnia Sp. z o.o.

Co tworzy unikalny klimat, który przyciąga gości?

Przede wszystkim kuchnia – to unikalne i smaczne dania są stałą zachętą do odwiedzenia danego miejsca. Po drugie wystrój – ciepłe wnętrze aż zachęca do spędzania w nim czasu. Po trzecie nagłośnienie – delikatna i ciepło brzmiąca muzyka sącząca się z głośników.

Taki jest nowy Wi-Taj po przebudowie. Ciepły i przyjazny, z jak zwykle cudowną kuchnią, a do tego w tej samej doskonałej lokalizacji. Mieliśmy niewątpliwą przyjemność stworzenia dźwiękowego klimatu tego miejsca.

Za odpowiednie nagłośnienie lokalu odpowiadają dyskretne i proste w formie głośniki ścienne, które dobraliśmy w oparciu o charakter i przeznaczenie poszczególnych części lokalu. Dzięki temu, bez względu na zajmowany stolik, każdego z gości otacza ciepła i delikatna muzyka.

Prostotę obsługi gwarantuje zintegrowany odtwarzacz multimediów (USB/SD/CD), a dzięki wielostrefowemu wzmacniaczowi obsługa ma pełną kontrolę nad głośnością dźwięku w każdej ze stref. Dostarczona przez nas muzyka Royalty Free zapewnia odpowiedni klimat i zwalnia właścicieli z troski o opłaty ZAiKS.

Dzięki szerokiemu kątowi emisji dźwięków liczba kolumn głośnikowych nie musiała być duża. Sprawia to, że nagłośnienie jest równomierne dla całej powierzchni i nie zwraca na siebie uwagi.

Doskonały efekt wizualny i akustyczny udało się osiągnąć dzięki koordynacji wszystkich prac we właściwym czasie – począwszy od projektu, poprzez prace instalacyjne i wykończeniowe, aż po montaż i strojenie systemu nagłośnienia restauracji.

Prawidłowe zaplanowanie i skoordynowanie prac pozwoliło stworzyć kolejną, jeszcze lepszą odsłonę lokalu Wi-Taj.

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105-Warszawa

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa