Murall

nagłośnienie sieci centrów wspinaczkowych
Warszawa / Gdańsk
2019-2021

Murall

Warszawa / Gdańsk

Bardzo chwalimy sobie współpracę z firmą SONITUM, która w latach 2019-2020 wdrożyła systemy nagłośnienia w dwóch naszych lokalizacjach w Warszawie. Muzyka płynąca z nagłośnienia SONITUM świetnie dopełniła klimat w obu centrach, zarówno w trakcie zawodów jak i zajęć wspinaczkowych. Polecamy!

Prezes Zarządu
TOP Zone Sp. z o.o. S.K.

„Bardzo chwalimy sobie współpracę z firmą SONITUM, która w latach 2019-2020 wdrożyła systemy nagłośnienia w dwóch naszych lokalizacjach w Warszawie. Muzyka płynąca z nagłośnienia SONITUM świetnie dopełniła klimat w obu centrach, zarówno w trakcie zawodów jak i zajęć wspinaczkowych. Polecamy!”

Prezes Zarządu
TOP Zone Sp. z o.o. S.K.

Murall to sieć centrów wspinaczkowych, zlokalizowanych w Warszawie i Gdańsku. Mieliśmy przyjemność nagłośnić obie lokalizacje w Warszawie i jak opisuje sam Klient – Murall to idealne miejsce dla wszystkich miłośników wspinaczki jak i osób, które wspinania chcą dopiero spróbować.

W takich miejscach, gdzie wysiłek fizyczny jest testowany do granic ludzkich możliwości i jednocześnie ma sprawiać najmłodszym sportowcom frajdę, bardzo ważnym aspektem jest odpowiednie nagłośnienie stanowiące dyskretne tło dla aktywności sportowej.

Zarówno Centrum Annopol jak i na al. Krakowskiej były obiektami stanowiącymi dla nas ciekawe wyzwania, którym z przyjemnością stawiliśmy czoła.

Zarówno ze względu na dużą, otwartą powierzchnię, jej wysokość, podział na strefy oraz specyficzną dla hal sportowych akustykę, musieliśmy dobrać takie nagłośnienie, by uczestniczący w zajęciach sportowcy nie doświadczali zbyt dużego pogłosu, a muzyka stanowiła jeden z bodźców stymulujących do wzmożonego wysiłku.

Po omówieniu z Klientem założeń obu hal oraz projektu rozmieszczenia ścianek wspinaczkowych, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system nagłośnienia, umożliwiający odtwarzanie muzyki z pożądanego przez Klienta źródła, z intuicyjną obsługą i regulacją. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia na czas zawodów bądź innych imprez mikrofonów bezprzewodowych.

Odpowiednie rozmieszczenie kolumn głośnikowych pod sufitem dostarcza równomiernego nagłośnienia całej hali, z zachowaniem bezpiecznej odległości od sportowców w trakcie wspinania i przede wszystkim wzbogaca Klimat tego jakże oryginalnego miejsca.

W lokalizacji centrum na Annopolu oprócz samej powierzchni aktywności sportowych nagłośniliśmy również antresolę, pełniącą funkcję gastronomiczną, gdzie osoby niebiorące udziału w zajęciach sportowych mogą w spokoju poczekać na swoich bliskich.

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105-Warszawa

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa