Le SPA

nagłośnienie kliniki SPA
Warszawa
2017

Le SPA

Warszawa

Le Spa to klinika zdrowia i urody położona w centrum Warszawy wśród zabytkowych kamienic. Gabinet kosmetyczny, salon masażu i klinika medycyny estetycznej w jednym. W kameralnych i klimatycznych wnętrzach można znaleźć wytchnienie od codziennego biegu i oddać się błogiemu relaksowi.

W takich miejscach zapach i dźwięk odgrywają bardzo ważną rolę w tworzeniu odpowiedniego nastroju i wzmacnianiu pozytywnych efektów zabiegów. Naszym zadaniem było stworzenie wielostrefowego systemu nagłośnienia, który spełni najwyższe wymagania ekskluzywnego salonu Le Spa.

Klinika Le Spa oferuje swoim klientom niezwykle bogatą ofertę zróżnicowanych zabiegów, odbywających się często w tym samym czasie, w różnych gabinetach.

W takiej sytuacji należało stworzyć wielostrefowy system nagłośnienia, który umożliwiłby odtwarzanie innej muzyki w każdym z pomieszczeń, z uwzględnieniem specyfiki gabinetów, korytarzy i recepcji.

Muzyka miała przede wszystkim stanowić delikatne i relaksacyjne tło, przy jednoczesnym zachowaniu dźwięków najwyższej jakości.

Klienci otwierający drzwi salonu Le Spa wkraczają do innego świata, w którym istotną rolę odgrywają dźwięki. Już od progu słychać delikatną muzykę subtelnie wydobywającą się z głośników. W każdym z gabinetów panuje inny klimat muzyczny, który można wygodnie kontrolować przy pomocy ściennych regulatorów.

W gabinetach kosmetologicznych niezwykle ważne są zachowanie sterylności, czystości oraz dbałość o estetyczny wystrój wnętrza. W takich obiektach staramy się, aby nasze nagłośnienie wkomponowywało się w wystrój nie zaburzając jego odbioru. W Le Spa postawiliśmy na estetyczne głośniki sufitowe, idealnie wpasowujące się w elegancką zabudowę sufitu.

Wykonany przez nas wielostrefowy system nagłośnieniowy jest funkcjonalny i prosty w obsłudze, dzięki czemu stworzenie odpowiedniej atmosfery muzycznej do zabiegu zajmuje kilka sekund. Jakość brzmienia dorównuje jakości wykonania. Wszystkie elementy systemu zostały harmonijnie wkomponowane w elegancki wystrój kliniki, wpisując się w przyjęty styl aranżacji.

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105-Warszawa

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa