Fit Style

nagłośnienie klubu fitness
Bolesławiec
2019

Fit Style

Bolesławiec

FIT STYLE ZONE to nowoczesny Klub Fitness zlokalizowany w dolnośląskim mieście Bolesławiec. Jest to miejsce stworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. Zespół tworzą sportowcy i specjaliści z branży fitness a sam Klub oferuje swoim Klientom zarówno możliwość treningu siłowego jak i szeroki wachlarz zajęć fitness a także usługi z dziedziny fizjoterapii oraz dietetyki przy pełnym wsparciu odpowiednich specjalistów.

Jednym z elementarnych czynników pozytywnego odbioru Klubu Fitness przez jego użytkowników jest profesjonalne wyposażenie w urządzenia treningowe, ale także i audiowizualne. Monitory urozmaicające czas biegaczom na bieżniach, muzyka tła w strefie wolnych ciężarów czy możliwość podłączenia przez trenera własnej muzyki na sali fitness to już nie luksus a standard w nowoczesnych obiektach sportowych.

Pan Damian, właściciel Klubu, zwrócił się do nas z prośbą o pełne zaprojektowanie systemu audio w całym obiekcie. Sala główna, z ciężarami wolnostojącymi i bieżniami została przez nas wyposażona w mocniejsze nagłośnienie, dysponujące silniejszym basem i grające głośniej, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej motywacji i rytmu w trakcie ćwiczeń.

Nagłośnienie sali fitness oprócz odpowiedniego natężenia głośności dla osób ćwiczących jest również sporym ułatwieniem pracy dla Instruktora zajęć. Osoba ta może podłączyć swoje źródło do odpowiedniego przyłącza ściennego i puścić własną muzykę. Dodatkowo, wyposażyliśmy również tę salę w zestaw mikrofonu bezprzewodowego z uchwytem nagłownym i bodypackiem, co sprawia, że wszystkie polecenia Instruktora są bez problemu słyszalne przez uczestników zajęć.

Nagłośnienie jest podzielone na strefy. W strefie szatni, toalet i saun głośniki dobraliśmy tak, by były odporne na wysoką temperaturę oraz wilgoć co jest szalenie istotne przy takich pomieszczeniach. W gabinetach fizjoterapii i dietetyki, muzyka dyskretnie gra w tle z nierzucających się w oczy głośników sufitowych.

Centrum nagłośnienia jest umiejscowione w recepcji, a urządzenia takie jak wzmacniacze, odtwarzacze czy matryca audio są zamknięte w wysokiej klasy szafie RACK, chroniącej jej zawartość przed zabrudzeniami, kurzem i niepożądanym dostępem. Poziomem głośności w poszczególnych pomieszczeniach Klient może zarządzać z poziomu regulatorów naściennych, również zlokalizowanych na zapleczu recepcji. Ważną funkcjonalnością systemu jest również możliwość sterowania nim zdalnie, z dowolnego miejsca z dostępem do sieci.

FIT STYLE ZONE to jeden z najlepszych obiektów fitness w Bolesławcu. Klient Klubu oprócz profesjonalnego osprzętu udostępnionego do ćwiczeń ma również styczność z zaawansowanym nagłośnieniem, w każdej strefie Klubu, dzięki któremu czas spędzony w obiekcie mija jeszcze przyjemniej i produktywniej.

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105-Warszawa

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa