Electro Atelier

wyposażenie showroomu
Warszawa
2017

Electro Atelier

Warszawa

W inspirującym miejscu o wyjątkowej architekturze – warszawskiej Defabryce znajduje się Electro Atelier, największy showroom luksusowych produktów AGD. Elementy oryginalnej architektury budynku i przemysłowa konstrukcja przeplatają się tutaj z ekskluzywnie zaaranżowaną przestrzenią salonu sprzedaży.

Goszczą w niej przede wszystkim architekci i projektanci wnętrz. Miejsce, w którym kreatywny design i biznes spotykają się we wspólnym punkcie, wymaga dopełnienia dźwiękiem szczególnej jakości.

W takiej przestrzeni jak luksusowy salon sprzedaży, system nagłośnieniowy musi spełniać najwyższe wymagania również pod względem wizualnym. Każdy element systemu należało gruntownie przemyśleć: od źródła dźwięku, poprzez centralę systemu i wzmacniacze aż po kolumny głośnikowe.

Całość trzeba było idealnie wkomponować w styl i charakter salonu Electro Atelier przy zachowaniu wysokiej jakości brzmienia. Każdy etap prac został poprzedzony kompleksowym doradztwem naszych specjalistów, którzy wzięli pod uwagę wymagania inwestora, możliwości przestrzeni oraz jej aranżację.

Widoczna na zdjęciu konstrukcja umożliwiła zawieszenie punktowego oświetlenia, skupiającego uwagę na konkretnych produktach w showroomie. Nagłośnienie ścienne rozmieściliśmy w całym obiekcie w taki sposób by wkomponowało się do loftowego stylu wystroju, jednocześnie dostarczając równomiernego pokrycia dźwiękiem.

W efekcie otrzymaliśmy kompletny system nagłośnienia, współgrający z założeniami i filozofią ekskluzywnej przestrzeni Electro Atelier. Dzięki temu odpowiednio dobrana muzyka stanowi tło do rozmów biznesowych, podkreślając wyjątkowy design miejsca i wzmacniając poczucie obcowania z doskonałością oferowanych produktów i rozwiązań. W ten sposób zaprojektowany przez nas system nagłośnieniowy pośrednio wpływa pozytywnie na decyzje zakupowe klientów salonu Electro Atelier, wzmacniając przekaz wizualny właściwym przekazem muzycznym.

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105-Warszawa

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa