DPD Polska

standaryzacja wyposażenia oddziałów
cała Polska
2019-

DPD Polska

Warszawa

Współpracę z firmą SONITUM rozpoczęliśmy od od ustalenia wspólnej wizji, jakich rozwiązań audiowizualnych potrzebujemy i z jakich faktycznie będziemy korzystać w oddziałach naszej firmy. Od początku naszej współpracy firma SONITUM dostarczyła nowe wyposażenie AV m.in.: do naszych oddziałów w Katowicach, Toruniu, Kaliszu i Łodzi oraz w naszej siedzibie głównej w Warszawie. 

 

Zdecydowanie polecamy firmę SONITUM jako profesjonalnego dostawcę rozwiązań AV.

 

Kierownik Działu Helpdesk
DPD Polska Sp. z o.o.

„Współpracę z firmą SONITUM rozpoczęliśmy od od ustalenia wspólnej wizji, jakich rozwiązań audiowizualnych potrzebujemy i z jakich faktycznie będziemy korzystać w oddziałach naszej firmy. Od początku naszej współpracy firma SONITUM dostarczyła nowe wyposażenie AV m.in.: do naszych oddziałów w Katowicach, Toruniu, Kaliszu i Łodzi oraz w naszej siedzibie głównej w Warszawie.

 

Zdecydowanie polecamy firmę SONITUM jako profesjonalnego dostawcę rozwiązań AV.”

Kierownik Działu Helpdesk
DPD Polska Sp. z o.o.

Jedna z największych firm kurierskich w Polsce – DPD Polska – zgłosiła się do nas z zadaniem przygotowania standardu wyposażenia sal konferencyjnych dla wszystkich swoich oddziałów.

Wciąż powiększające się liczba oddziałów oraz pracowników Spółki wymagała wdrożenia takich rozwiązań, by obojętnie od lokalizacji każdy użytkownik nie miał problemów z efektywnym korzystaniem z multimediów w salach konferencyjnych, a ich funkcjonalność była możliwie bliźniacza dla każdego z nich.

Sukcesywnie wdrażamy nasze rozwiązania audiowizualne zarówno do już istniejących jak i do powstających, nowych oddziałów firmy na terenie całego kraju.

System w założeniu musiał być uniwersalny, trwały i możliwie bezobsługowy. Zapewniają to m.in. projektory laserowe o wydłużonej żywotności działania, bezobsługowo rozwijające się ekrany projekcyjne czy automatyczne przełączniki sygnałów video HDBaseT oraz mobilne monitory wielkoformatowe.

Podstawowym założeniem była prostota obsługi – dlatego w każdej sali zastosowaliśmy zautomatyzowane procesory sygnałowe, które automatyzują obsługę systemu.

Wystarczy podłączyć przewód sygnałowy (HDMI lub VGA) do media portu, a ekran sam się rozwinie, projektor sam się włączy i system jest od razu gotowy do pracy – bez zbędnych pilotów i oczekiwania!

Dostarczane na bieżąco przez nas urządzenia optymalizują czas pracy a co za tym idzie – koszty działalności Spółki, co przy ponad 50 oddziałach w Polsce daje realną oszczędność w skali roku.

Odpowiednie połączenie niezawodnych urządzeń multimedialnych oraz akustyki gwarantują codziennie niezakłóconą i efektywną pracę.

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105-Warszawa

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa