Ciao a Tutti

nagłośnienie sieci restauracji
Warszawa
2017-2020

Ciao a Tutti

Warszawa

Ciao a Tutti to początkowo jedna, włoska restauracja, mieszcząca się przy al. Niepodległości w Warszawie. Jest to miejsce zrodzone z pasji i miłości do kuchni włoskiej, w szczególności do najpopularniejszego dania na świecie – pizzy.

Wierność tradycyjnym, włoskim przepisom i technice wyrabiania ciasta sprawiły, że warszawiacy mogli poczuć smak Włoch w samym centrum swojego miasta.

Kwestią czasu było rozszerzenie działalności Ciao a Tutti o kolejne lokalizacje na mapie Stolicy a my, dzięki zadowoleniu Klienta z działania nagłośnienia w pierwotnej restauracji otrzymaliśmy możliwość nagłośnienia nowopowstałych lokali na Mokotowie – Ciao a Tutti Due i na Żoliborzu – Ciao a Tutti Żoli.

Restauracje Ciao a Tutti to nie tylko bogaty smak serwowanych potraw, lecz również odczuwalny klimat Włoch, który jest wyczuwalny dodatkowo ze względu na wystrój restauracji, dbający o najmniejsze szczegóły, ale również i włoska, tradycyjna muzyka wydobywająca się z naszego nierzucającego się w oczy nagłośnienia.

Wdrożone przez nas nagłośnienie bazuje na niedużych kolumnach ściennych, które charakteryzują się szerokim kątem emisji dźwięku, co bezpośrednio przekłada się na równomierne pokrycie wszystkich sal muzyką.

Każda z restauracji Ciao a Tutti jest na swój sposób unikalna, lecz łączy je wszystkie spójna wizja zarówno wystroju, smaków jak i muzyki wydobywającej się z naszego nagłośnienia.

Mieszanka wszystkich tych czynników sprawia, że klienci z przyjemnością wracają do restauracji ponownie.

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

Porozmawiajmy!

Michał Kłaczkow
new business
Katarzyna Kłaczkow
project management

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105-Warszawa

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM LinkedIn      SONITUM Instagram

SONITUM Sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa