5 lat gwarancji


SONITUM to jedyna firma na polskim rynku w branży systemów i rozwiązań audiowizualnych, która udziela 5 lat gwarancji na wszystkie urządzenia oraz całą instalację systemową.

Dużą wagę przykładamy do jakości naszych usług, dlatego nie boimy się udzielać aż pięcioletniej gwarancji. Bazujemy na sprawdzonym sprzęcie uznanych marek, a wszystkie instalacje wykonujemy pod nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej. W przypadku, gdyby interwencja naszego specjalisty okazała się jednak konieczna – możesz z niej skorzystać w ramach gwarancji.

Co podlega gwarancji?

Wszystkie urządzenia i cała instalacja systemowa. Gwarancja nie obejmuje elementów eksploatacyjnych, do których należą m.in.: lampy w projektorach, matryce w monitorach (tu obowiązuje standardowa gwarancja producenta), źródła światła w oświetleniu scenicznym, fadery i potencjometry w urządzeniach audio.

Jak skorzystać z gwarancji?

Nie wymagamy posiadania karty gwarancyjnej. Wystarczy dowód zakupu naszej usługi, czyli faktura, a serwis odbywa się w trzech prostych krokach:

  • dzwonisz i zgłaszasz nam, że coś przestało działać;
  • przyjeżdżamy i oceniamy stan oraz rodzaj uszkodzenia;
  • naprawiamy, a w przypadku, gdy uszkodzone urządzenie musimy zabrać ze sobą, montujemy urządzenie zastępcze, aby zachować funkcjonalność całego systemu.

Gwarancja na urządzania i cały system instalacyjny obowiązuje przez 5 lat, licząc od daty sprzedaży usługi, czyli daty widniejącej na fakturze.