Nagłośnienie przenośne - zestawy nagłośnieniowe

Nagłośnienie przenośne - zestawy nagłośnieniowe

Znane powiedzenie głosi, iż czas to pieniądz, choć my do tego tandemu dołożylibyśmy jeszcze wygodę. Aby oszczędzić Państwa czas, zapewnić wygodę i ułatwić pracę, proponujemy Państwu szeroki wybór zestawów nagłośnienia przenośnego. Jego główna zaleta to kompaktowe rozmiary, które, połączone z maksimum możliwości nagłaśniających, umożliwiają:

 • szybki i komfortowy transport urządzeń, bez potrzeby angażowania dodatkowych osób i specjalistów do podłączenia urządzeń
 • profesjonalne nagłośnienie każdego rodzaju wydarzenia w zależności od potrzeby
 • najwyższej jakości dźwięk, gwarantowany przez światowej klasy producentów
 • łatwą obsługę w każdych warunkach

Przenośny system nagłośnieniowy to inwestycja, która jako jedna z niewielu nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Taki system nagłośnieniowy jest kompaktowy, trwały, prosty w użyciu, łatwy w bieżącej konserwacji, a co najważniejsze – jest to sprzęt wielokrotnego użytku, który można ustawić dosłownie w każdym miejscu – i za każdym razem zadziała tak samo dobrze.

Przenośne zestawy nagłośnieniowe

Mobilny zestaw nagłośnieniowy 700 W z MP3, USB/SD i 2x VHF

przydatny do nagłośnienia akcji promocyjnych lub przemówień

Wyposażony w kółka i rączkę dla wygodnego transportu, kompletny mobilny zestaw nagłośnieniowy. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi MP3/SD oraz odbiornikom mikrofonów bezprzewodowych (2 mikrofony w zestawie) a także wielu wejściom audio stanowi doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest mobilne nagłośnienie. Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, a kompaktowe rozmiary pozwalają na łatwy transport. Pomimo wbudowanego akumulatora umożliwiającego pracę bez zasilania, zestaw waży jedynie 16 kg.

Cena zestawu: 1 060,00 zł z VAT

 

Mobilny zestaw nagłośnieniowy 900 W dla szkół (do organizacji apeli bez angażowania uczniów)

z odtwarzaczem MP3, USB/SD i dwoma mikrofonami VHF

Mocnejsza wersja powyższego, mobilnego zestawu nagłośnieniowego. Dzięki zastosowaniu 15-calowego głośnika dźwięk jest pełniejszy i głębszy. Zestawj posiada kółka pozwalające na wygodny transport. Wbudowany odtwarzacz MP3/SD oraz odbiornik mikrofonów bezprzewodowych (2 mikrofony w zestawie). Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, a kompaktowe rozmiary pozwalają na łatwy transport. Pomimo wbudowanego akumulatora umożliwiającego pracę bez zasilania, zestaw waży jedynie 21 kg.

Cena zestawu: 1 189,00 zł z VAT

 

 

Zestawy nagłośnieniowe do instalacji

Zestaw nagłośnienia dla małej dyskoteki i klubu

Wysokiej jakości, kompletny zestaw nagłośnieniowy, gotowy do podłączenia (zawiera kolumny głośnikowe oraz wzmacniacze). Zestaw został dobrany tak, aby zapewnić dobre pokrycie dźwiękiem w średnich rozmiarów klubie o powierzchni do ok. 100 m2. Moc zestawu wynosi 2000W dla sekcji niskotonowej i 1200W dla sekcji średnio-wysokotonowej.

 

W skład zestawu wchodzą:
 • 4 x kolumna satelita POL - AUDIO SAT 112 - 300
 • 2 x kolumna basowa POL - AUDIO TP 118 - 1000/4 Ohm
 • 2 x wzmiacniacz POWERSOFT M20D
 • 1 x procesor audio XILICA XA 2040

Cena zestawu: 26 999,00 zł z VAT

 

Zestaw nagłośnienia dla salonu piękności, zakładu usługowego

Kompaktowy i intuicyjny w obsłudze zestaw nagłośnieniowy umożliwiający transmisję dźwięku do kilku pomieszczeń, z maksymalną liczbą 4, niezależnych stref z osobno kontrolowaną głośnością. Zestaw jest kompletny, gotowy do podłączenia i zawiera odtwarzacz CD/MP3, wzmacniacz i kolumny ścienne.

W skład zestawu wchodzą:

 • 1 x odtwarzacz CD/MP3 Monacor CD-112
 • 1 x wzmacniacz 4 strefowy Monacor SDA-450
 • 4 x kolumna ścienna APart MASK2 (biała lub czarna)

Cena zestawu: 2 999,00 zł z VAT

 

Przykładowe zestawy nagłośnieniowe do różnych zastosowań:

Mobilny zestaw nagłośnieniowy 350 W z MP3, USB/SD i 2x VHF - do nagłośnienia akcji promocyjnych, przemówień

Mobilny zestaw nagłośnieniowy dla szkół (do organizacji apeli bez angażowania uczniów)

 

 

 

 
 
Na górę strony