Serwis


Chcesz, aby instalacja audiowizualna służyła Ci w doskonałym stanie przez wiele lat? A może potrzebujesz pomocy w zakresie wymiany urządzeń lub usunięcia usterki systemu AV czy systemu nagłośnieniowego? Jesteśmy do Twoich usług.

Wykonujemy usługi serwisowe systemów nagłośnieniowych oraz audiowizualnych w pełnym zakresie. Własny dział serwisowy, który tworzy zespół sprawdzonych specjalistów, umożliwia nam sprawną diagnozę i szybkie usunięcie problemu. W nagłych przypadkach działamy na zasadzie pogotowia technicznego, starając się w możliwie najkrótszym czasie przywrócić pełną funkcjonalność systemu multimedialnego lub nagłośnieniowego.

Usługi serwisowe – w czym możemy pomóc?

Nasze działania serwisowe obejmują wszystkie czynności, które zapewniają sprawne działanie systemu. Należą do nich m.in.:

  • diagnoza problemu i podanie możliwych rozwiązań;
  • wykonanie korekt i poprawek;
  • wykonywanie napraw bieżących;
  • wymiana elementów systemu ulegających naturalnemu zużyciu;
  • bezpłatne porady techniczne dla użytkowników.

Serwisujemy zarówno całe instalacje multimedialne, również zintegrowane z innymi systemami, jak i poszczególne urządzenia, m.in.: ekrany LED, ekrany plazmowe, zasilacze, karty odbiorcze, nadawcze i multifunkcyjne, procesory, konwertery, procesory, a także inne elementy systemów AV.

Obsługa gwarancyjna naszych systemów AV

Na wykonane przez nas instalacje systemowe oraz wszystkie nasze urządzenia udzielamy aż 5 lat gwarancji. Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku w branży systemów i rozwiązań audiowizualnych, która oferuje taką możliwość. Nie wymagamy posiadania karty gwarancyjnej. Wystarczy dowód zakupu naszej usługi, czyli faktura, a bezpłatny serwis odbywa się w kilku prostych krokach – więcej.

Serwis pogwarancyjny nie tylko naszych instalacji

Po upływie okresu gwarancyjnego równie chętnie pomagamy w rozwiązywaniu problemów technicznych. Usługi serwisowe wykonujemy także w przypadku instalacji wykonanych przez inne firmy. Naszym celem jest bowiem zdiagnozowanie problemu i usunięcie usterki, aby cały system funkcjonował sprawnie, efektywnie i optymalnie, bez względu na to, kto był jego wykonawcą.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług serwisowych?

  • Bezpłatny serwis, który dotyczy naszych instalacji w trakcie pięcioletniego okresu gwarancyjnego;
  • Darmowe porady techniczne, które przyczyniają się do wydłużenia życia całego systemu AV i nierzadko pomagają w uniknięciu ewentualnych usterek;
  • Szybka reakcja pogotowia technicznego w sytuacjach wymagających sprawnego działania;
  • Atrakcyjne ceny usług serwisowych i korzystne pakiety abonamentowe, zawierające kompletny serwis eksploatacyjny systemów AV oraz urządzeń.