Nagłośnienie sklepu


Czy wiesz, że stworzenie odpowiedniego nastroju do zakupów przy pomocy muzyki może podnieść sprzedaż nawet o kilkanaście procent? Liczy się nie tylko rodzaj muzyki, ale również jakość dźwięku – te dwa elementy znacząco wpływają na decyzje zakupowe Twoich klientów. Warto zatem zadbać o wybór dobrej jakości systemu nagłośnienia sklepu. To się opłaci.

Oferujemy proste w obsłudze i trwałe systemy nagłośnieniowe przeznaczone do wnętrz komercyjnych – od niedużych sklepów, poprzez luksusowe butiki i salony sprzedaży, aż po wielkopowierzchniowe markety. Dużą wagę przykładamy do wyboru odpowiedniego nagłośnienia sklepu, w zależności od możliwości i cech akustycznych danego pomieszczenia, a także jego charakteru. Dzięki temu pomagamy stworzyć jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat muzyczny, idealnie dopasowany do każdego wnętrza komercyjnego.

Głośniki do sklepu – ważny element nagłośnienia

Do wyboru mamy wiele sprawdzonych rozwiązań, które z powodzeniem możemy dostosować do danej powierzchni sklepu. Wykonujemy instalacje nagłośnieniowe, w których głośniki mogą być całkowicie niewidoczne dla klientów sklepu (np. w ekskluzywnych salonach sprzedaży) lub przeciwnie – stanowią ekskluzywny element wyposażenia podkreślający styl wnętrza. Oferujemy głośniki sklepowe: sufitowe, ścienne lub wiszące, zapewniające wysoką jakość przekazu dźwiękowego.

Jakie masz korzyści, zlecając nam wykonanie nagłośnienia sklepu?

  • Oferta skrojona na miarę – otrzymujesz to, czego faktycznie potrzebujesz, dokładnie poznajemy Twoje wymagania, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nagłośnienie wnętrza sklepowego spełniające Twoje oczekiwania;
  • Doskonały efekt wizualny – instalacje wykonujemy w taki sposób, aby były niewidoczne dla klientów sklepu;
  • Wygoda i łatwość obsługi – wykorzystujemy renomowane rozwiązania, które zapewniają intuicyjną i łatwą obsługę systemów nagłośnieniowych do sklepów;
  • Sprzęt najlepszej jakości – instalujemy urządzenia solidnie przez nas przetestowane, co jest gwarancją długiego i bezawaryjnego działania nie tylko głośników sklepowych, ale również każdego innego elementu systemu nagłośnienia;
  • Różne formy współpracy – zapewniamy wiele możliwości współpracy i finansowania naszych inwestycji (leasing), dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów;
  • Pięcioletnia gwarancja – jako jedyni na polskim rynku w tej branży udzielamy pięcioletniej gwarancji na urządzenia oraz systemy nagłośnieniowe.
  • Sprawny serwis – zapewniamy błyskawiczne usługi serwisowe montowanych przez nas systemów nagłośnieniowych do sklepów;
  • Szkolenia pracownicze – po zakończeniu prac instalacyjnych przeprowadzamy profesjonalne szkolenie z obsługi systemu nagłośnieniowego sklepu.
  • Muzyka do sklepów bez ZAiKS – wspólnie z firmą IMS zapewniamy playlisty muzyczne, nie wymagające opłat do ZAiKS, a także pozbawione konieczności uiszczania abonamentu RTV. Wszystko w wygodnych planach abonamentowych.

Masz pytania dotyczące oferty nagłośnienia sklepu? Skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy Twoje potrzeby, doradzimy i przygotujemy wstępną wycenę wykonania nagłośnienia wnętrza sklepowego.

Chcesz wiedzieć więcej?

zostaw nam swój numer – oddzwonimy